Paramedic job-North - Morpeth

Recruiter
HCL Permanent
Location
Morpeth
Salary
£22,128 - £28,746/Year
Posted
02 Dec 2017
Closes
12 Dec 2017
Sector
Healthcare
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Ratownik medyczny
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska
NHS Ambulance Paramedic

HCL Permanent obecnie wsp�łpracuje z NHS Trust Pogotowia Ratunkowego, kt�ry oferuje ofertę pracy dla wykwalifikowanych Ratownik�w Medycznych chętnych do pracy w p�łnocno-wschodniej Anglii.

Jest to ekscytująca i satysfakcjonująca oferta umożliwiająca rozszerzenie umiejętności i rozw�j kariery zawodowej. Gł�wne obowiązki będą obejmować udzielenie prawidłowego leczenia klinicznego i transportu w nagłych przypadkach, jak r�wnież natychmiastową odpowiedź na wszystkie wezwania. Zapraszamy do kontaktu kandydat�w z kwalifikacjami Ratownika Medycznego zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii.

Wymagania

• Dyplom Ratownika Medycznego
• Prawo jazdy B lub C (preferred)
• Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

• Stała oferta pracy i atrakcyjne wynagrodzenie od £24,547 na rok + do 25% za unsocial hours
• Pomoc przy relokacji
• Standardowy tydzień pracy 37,5 godzin z mozliwoscia nadgodzin
• 27 dni urlopu rocznie
• Dodatki za pracę w godzinach nocnych, weekendy, święta i za nadgodziny
• 12 tygodniowe kompleksowe szkolenie adaptacyjne
• Pokrycie koszt�w rejestracji z HCPC (Health & Care Professions Council) - £ 495
• Pokrycie koszt�w za zrobienie prawa jazdy kat. C
• Pomoc i wsparcie w procesie re-lokacji i adaptacji

Zainteresowanych prosze o kontakt jak najszybciej na moj email marta.kaczmarek.a4lfw4stctq@hclpermanent.aptrack.co.uk